کارنا قالب صنعتی شرکتی محصولی از تیم تمساح

میتوانید از ما انتظار بیشتری داشته باشید

Karena Building

صفحه اصلی کارنا

دموی اول

دموی اول انگلیسی

blank

صفحات داخلی کارنا

درباره ما

تماس باما

مقالات

مقاله تکی

پروژه ها

پروژه تکی

خدمات

خدمات تکی

محصول تکی

فروشگاه

دیگر صفحات کارنا

خطای ۴۰۴

پشتیبانی کامل از صفحه ساز المنتور

در قالب ایرانی وردپرس کارنا از صفحه ساز المنتور که یک صفحه ساز زنده و پیشرفته است استفاده شده و المان های کاملا اختصاصی برای قالب برنامه نویسی شده که با آن به راحتی و بدون نیاز به یک خط کدنویسی می توانید تمامی بخش های سایت مانند جا به جایی، تغییر رنگ، تغییر تصاویر، تغییر متن ها و … را به صورت زنده و با چند کلیک ساده انجام دهید.
صفحه ساز زنده ی المنتور به عنوان محبوب ترین صفحه ساز جهانی شناخته شده است که با استفاده از آن می توانید تمامی بخش های قالب را در یک صفحه کنترل کنید و عملیاتی مانند اضافه کردن المان جدید، حذف المان ها، ویرایش المان ها و یا جابه جایی المان ها را انجام دهید. همچنین در این قالب ۴۰ المان اختصاصی وجود دارد که برخی از آن ها با نصب و فعالسازی افزونه های جانبی فعال خواهند شد.

المنتور
blank
blank

بسته نصبی آسان

blank

نصب رایگان

فروش گیربکس شافت مستقیم

آپدیت های مادام العمر

blank

پشتیبانی ۲۴/۷

فروش گیربکس شافت مستقیم
blank
ویرایش نسخه های واکنشگرا

با المنتور می توانید نسخه های واکنشگرا خود را به دلخواه خود تغییر دهید.
به صورت پیشفرض تمامی المان هایی که قرار می دهید نسخه های واکنشگرا آن ساخته می شود ولی در صورتی که میخواهید در نسخه های تبلت یا موبایل مواردی از قبیل تغییر ارتفاع المان، تغییر سایز متن، تغییر سایز تصاویر، حذف المان در نسخه خاص، معکوس کردن المان و … را داشته باشید می توانید از بخش نسخه های واکنشگرا صفحه آن ها را ویرایش کنید.

قابلت  چند زبانه

قالب ایرانی وردپرس کارنا تمام افزونه های چندزبانه هماهنگ است و می توانید تمام صفحات خود را به بیش از ۳۰ زبان زنده دنیا ترجمه کنید و منتشر کنید.
به صورت پیشفرض ما از افزونه قدرتمند polylang استفاده کردیم که نسخه رایگان آن از تمام افزونه های پولی کاملتر بوده و البته این افزونه را در قالب توسعه دادیم و میتوانید تمامی تنظیمات سفارشی سازی ازجمله لوگو، اطلاعات تماس و … را به زبان های ایجاد شده در سایت به راحتی تغییر دهید و ترجمه کنید.

blank

ابزار قدرتمند طراحی صفحات

blank
blank

سازگاری با افزونه های محبوب وردپرس

آماده خرید هستید؟

پیدا کردن یک قالب با ظاهر خوب، عملکرد قوی و استفاده آسان دیگه سخت نیست!